خانه » دسته‌بندی نشده » عکس یادگاری یک روح با دو زن در یک قلعه

عکس یادگاری یک روح با دو زن در یک قلعه

عکس یادگاری یک روح با دو زن در یک قلعه

عکس روح , روح , دیدن روح

در ادامه تصاویر و شایعات دیدن روح این بار تصویری از عکس یادگاری یک روح با دو زن در یک قلعه منتشر شده است که واقعی یا روغ بودن آن معلوم نمی باشد. تاکنون افراد زیادی ادعا دیدن ارواح را کرده اند.از زمانهای قدیم داستانهای بسیاری در مورد زندگی کردن روح ها در مکانهای قدیمی و یا تاریک و ساختمانهای مرتفع و قدیمی ساز بر سر زبان ها بوده است .

به گزارش تفریح رایگان :قلعه Crathes به خاطر داستان هایش درباره ارواح و اینکه توسط آنها تسخیر شده بسیار شهرت دارد.“بیل آندرو” 78 ساله زمانی که مشغول عکاسی از خانواده اش در قلعه ای قدیمی به نام Crathes بود هرگز تصور نمی کرد با صحنه ای عجیب و وحشتناک روبرو شود. در یکی از عکس ها یک شبح یا روح در حالی که بچه ای را به همراه دارد دقیقا در جلوی در ورودی قلعه دیده می شود. وی به همراه “کولین”دختر 60 ساله اش و “جسیکا” نوه 30 ساله اش از این قلعه بازدید کرده بودند.

عکس یادگاری یک روح با دو زن در یک قلعه

« بیل » در این خصوص گفت:« خانواده ام به مدت 1 هفته برای دیدنم از انگلیس آمده بودند و من فکر کردم که یکی از بهترین مکان ها برای گردش می تواند این قلعه باشد.صادقانه می گویم اصلا درباره شهرت این قلعه و اینکه بوسیله ارواح تسخیر شده چیزی نشنیده بودم. هنگامی که این عکس را گرفتم خودم متوجه چیزی نشدم اما دخترم متوجه چیزی شد که انگار در این عکس در پشت آنها ایستاده است.»

گفتنی است؛ این قلعه قدیمی که در « ابردین شیر » اسکاتلند قرار دارد به خاطر داستان هایش در مورد ارواح و اینکه توسط آنها تسخیر شده بسیار شهرت دارد.

دیدن روح , ارواح , روح , عکس روح , روح زن , عکس ارواح

عکس یادگاری یک روح با دو زن در یک قلعه

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*